Developer Gamma Zaplecza 527.jpg

Scrum developer

Agile project management szkolenie to doskonała propozycja dla wszystkich, którzy interesują się metodologią agile. Nie sposób nie wspomnieć o tym, że metodologia agile jest bardzo pomocna podczas realizowania projektów, a także podczas zarządzania nimi.

Metodykę agile powinny znać przede wszystkim osoby zatrudnione na stanowiskach kierowniczych, bo to one właśnie odpowiedzialne są za realizowanie poszczególnych projektów. Szkolenie scrum master oraz szkolenie product owner to doskonałe propozycje dla wszystkich, którym zależy na tym, aby poznać zespół scrumowy oraz poszczególne role, które w nim występują. Równie ważne są szkolenia scrum developer.

Scrum developerzy odpowiedzialni są przede wszystkim za dostarczenie produktu. W tym miejscu warto zaznaczyć, że niezmiernie ważne jest to, aby poszczególni członkowie zespołu scrum znali swoje obowiązki. Jeżeli nie będą wiedzieli co wchodzi w zakres ich obowiązków, nie będą potrafili odpowiednio zatroszczyć się o realizowanie ich.

Niesamowicie istotna jest również współpraca pomiędzy poszczególnymi członkami zespołu. Współpraca powinna być trwała, bo tylko wówczas można mówić o satysfakcjonujących efektach. Jeżeli zależy nam na uzyskaniu dowodu naszego udziału w szkoleniu, do gustu może nam przypaść agile pm foundation szkolenie.

Szkolenia oraz kursy certyfikowane to doskonałe propozycje dla wszystkich, którzy zajmują stanowiska kierownicze. Zanim zlecimy poprowadzenie szkolenia jakiejś konkretnej firmie, dowiedzmy się jakie kwalifikacje posiada osoba odpowiedzialna za przebieg kursu. Im są one wyższe, tym większe szanse na to, że szkolenie okaże się skuteczne.


Inne artykuły o Scrum: http://tiny.cc/o-szkoleniach


Na pewno pomocne mogą okazać się również opinie klientów na temat poszczególnych firm czy szkoleniowców. Jeśli jakaś firma szkoleniowa posiada duże ilości negatywnych opinii, być może powinniśmy rozejrzeć się za jakąś inną. Z całą pewnością warto zadbać o to, aby podczas szkolenia dokładnie słuchać tego co mówi do nas osoba odpowiedzialna za jego przebieg. Bardzo dobrym pomysłem jest robienie notatek.